Medová perníková srdíčka

17  / ks


Bohužel, nemáme skladem :(

Celožitné. Medem vonící. Bez palmového tuku. Bez vajec. Bez mléka. Z Vysočiny. Ručně vyrobené. Mají certifikát Vysočina regionální produkt. Prostě certifikovaná dobrota.
Švestkovo-makové a mandlovo-čokoládové. Vláčné! Plná medová chuť vám učaruje. Mňam!

Způsob přípravy

Udělejte si kávičku, čajík či kakaíčko a zakusujte. Okouzlujte s nimi návštěvy, které chcete, aby se vracely. Vytahujte je z batohu ve chvílích dětské či vaší únavy. Nebo prostě když přijde chuť na něco lahodně sladkého.

Jak skladovat

V uzavřené nádobě, aby nenavlhly. Ale ty se žádného velkého skladování nedočkají, věřte nám.

Jak nakupovat

Na perníky doporučujeme donést si cokoliv z arzenálu krabiček nebo zavíracích sklenic, které doma najdete nebo povoskovaný pytlík. Je možno nasypat i do sáčku (bereme látkové,papírové i znovupoužité plasťáky, prostě, co najdete), avšak čokoláda i švestky z perníčků poněkud špiní a tak je lepší volit omyvatelnou variantu obalu.
Pro mlsaly není problém nakoupit pár perníků „pouze do ruky“ - odvážíme je v naší mističce, ze které si je sami odeberete. Pokud však chcete mlsat větší množství, určitě si nezapomeňte vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pokud nebudete mít dostatek obalů, nezoufejte, máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků.

Zboží dostáváme v plastových boxech, které vracíme dodavateli ke znovupoužití.

Složení

Perníčky prodáváme ve dvou variantách:

ČOKOLÁDOVO-MANDLOVÉ: žitná mouka, med 14 %, mandle, čokoláda, cukr, rýžový a slunečnicový olej, skořice, jedlá soda (kypřící látka). Může obsahovat stopy arašídů, laktózy, suchých skořápkových plodů.

ŠVESTKOVO-MAKOVÉ: žitná mouka, med 14 %, sušené švestky, mák, cukr, rýžový a slunečnicový olej, skořice, jedlá soda (kypřící látka). Může obsahovat stopy arašídů, laktózy, suchých skořápkových plodů.

Váha: jedno srdíčko váží 20g

Dodavatel/výrobce: Dobrůtky z Vysočiny s.r.o., Sněžné

Vyrobeno v: ČR

Příchuť

s čokoládou, se švestkami a mákem