Pšeničné pukance

285  228  / kg


≈ 0.3 kg

Stejně jako kukuřice umí pukat, i pšenice a jiná zrna pukají. Puf puf puf. A vznikají skvělé celozrnné pukance, dochucené přelivem z javorového sirupu. Bez cukru.

Děti rádi zobají jen tak, nebo s mlékem, zamíchané s ovocem či použitelné k dalšímu vaření a tvoření. Těm nejmenším skvěle poslouží k trénování pinzetového úchopu.

Způsob přípravy

Je možno zobati samotné. Smíchat s ovocem. Vmíchat do jogurtu či mléka (rostlinných i živočišných, dle osobních preferencí). Přidávat do müsli směsí.

Na opravdu výživnou svačinu zkuste výrobu domácích snikrsek v kombinaci s hořkou čokoládou a arašídovým máslem.

Jak skladovat

v suchu, nejlépe v uzavřené nádobě, aby nenavlhly. Chraňte před teplem.

Jak nakupovat

Punkance Vám rádi nasypeme do jakékoliv nádoby skleněné či plastové, krabičky či pytlíčku, který doma najdete. Pytíky doporučujeme pratelné látkové, které se dají používat stále znovu, ale můžete přijít i s papírovým nebo plastovým. Jen je potřeba zkontrolovat, zda není porušený, aby se zboží nevysypalo. Pytlíky mají tu výhodu, že jsou lehké. Nákup do sklenic či nádob ale může být praktický, jelikož doma už pak není pro skladování potřeba nikam nic přesypávat.
Nezapomeňte si vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pro zapomnětlivé máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků.

Zboží dostáváme v 10 kg plastových pytlech. Vymýváme je a používáme dál jako obalové materiály při větších zakázkách.

Složení

celozrnná pšenice 80 %, javorový sirup 20 %.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota1344 kJ/318 kcal Tuky 1,1 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g) Sacharidy 64 g (z toho cukry 12 g) Vláknina 7,2 g Bílkoviny 9,6 g Sůl 0,02 g

Dodavatel/výrobce: bio nebio s.r.o., Bavoryně

Země původu: Nizozemsko

SKU: 180196 Kategorie: Tags: ,