Šampon Ponio 60g

245  / ks


Bohužel, nemáme skladem :(

Šampuk je vším, co od šamponu požadujete. Pění. Myje. Jen neobsahuje vodu. Díky tomu nepotřebuje plastový obal. Nerozlije se při cestování.

Na rozdíl od tuhých šamponů, které vídáte v kostkovém provedení, obsahuje i přírodní tenzidy a tak je vhodný pro většinu vlasů a zákazníci jsou s ním velmi spokojeni, i když předtím přírodní kosmetiku nepoužívali. Mýdlové šampony se složením více podobají mýdlu, ale přechod na ně je pro vlasy poněkud náročnější. Na rozdíl od mýdlových šamponů je také po umytí není potřeba smývat octem.

Neobsahují SLS ani jiné sulfáty, parabeny, silikony ani umělé parfémy. Můžete se s ním klidně umýt v řece. Glycerin v nich je rostlinného původu, vlasy si s nimi tedy může umýt i vegan.

Popis variant

Nabízíme je v mnoha voňavých variantách. Jelikož ve slovenském Poniu mají dvě kolekce - jarní a podzimní - některé přívoně jsou čistě sezónní. S objednávkami také čekáme vždy do doprodání předchozí várky a ne vždy se s objednávkou trefíme do výrobního procesu u Ponia. Mohou tedy nastat výpadky v dostupnosti produktů.

CITRON A ROZMARÝN
.kopřivový šampon svěží prchavější vůně vhodný pro normální a mastné vlasy, unisex
.kokosový olej a glycerin hydratují konečky vlasů, pantenol zklidňuje pokožku hlavy a citronová šťáva s kopřivou dodají šajn. Svěží silice regulují tvorbu mazu.
Složení: tenzidy (Sodium Cocoyl Isethionat - derivovaný z kokosového oleje, Sodium Lauryl Sulfoacetate - derivovaný z kokosového a palmového oleje), kopřivový odvar, čerstvá citronová šťáva, panenský fair trade kokosový olej, rostlinný glycerin, panthenol, spirulina, přírodní silice (citron, rozmarýn), zelený oxid.

CUKROVÁ PIVOŇKA
.dámská a holčičí romantická vůnička pro normální vlasy
.pivoňkové do sady u nás seženete i masážní kostku a deodorant
.kokosový olej a glycerin hydratují konečky vlasů, pantenol zklidňuje pokožku hlavy a citronová šťáva s kopřivou dodají šajn.
INGREDIENTS (INCI): Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Urtica Diotica Extract, Citrus Limon, Cocos Nucifera Oil, Glycerine, Panthenol, Spirulina Platensis Powder, Citrus Grandis Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Styrax Benzoin Gum, Limonene*, Linalool*, Eugenol*, Benzyl Benzoate*, Citral*, Benzyl Alcohol*, Iso-Eugenol*, Benzyl Salicylate*, Farnesol*, Geraniol*, CI 77288.* vyskytující se přirozeně v silicích

LEVANDULE A TEA TREE
.proti lupům, vůní spíše dámská záležitost
.hlavní aktivní složkou je pyrition zinku, doplněný rozmarýnovým extraktem a pantenolem. Pro ošetření vlasů obsahuje olivový olej a olej crambe, což je ekologičtější alternativa k arganovému oleji
.pro normální a rychleji se mastící vlasy, při pravidelném používání snižuje maštění a přiměřeně k tomu je dobré uzpůsobit četnost mytí hřívy
.levandulí se můžete zahalit od hlavy až k patě spolu s mýdlem a deodorantem
INGREDIENTS (INCI): Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Cocoyl Isethionate, Aqua, Zea Mays Starch, Glycerine, Panthenol, Cetearyl alcohol, Crambe Abyssinica Seed Oil, Olea Europea Fruit Oil, Zinc Pyrithione, Lavandula Angustifoilia Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Onosma Echioides Root Powder, Citric acid, Linalool*, Limonene*, Geraniol*. * obsažené přirozeně v silicích

DVOJITÁ LEVANDULE
.nespletli jsme se a vidíte dobře. Levandule střídá levanduli, tentokrát dvojnásobně. Předchozí svěžejší varianta je v jarní kolekci, tato hutnější v podzimní.
.kombinace bulharské a francouzské fialové byliny zrelaxuje pokožku hlavy i rozbouřenou mysl
.kopřivový šampon pro normální vlasy
Složení: tenzidy (Sodium Cocoyl Isetionate - derivovaný z kokosového oleja, Sodium Lauryl Sulfoacetate - derivovaný z kokosového a palmového oleja), žihľavový odvar, čerstvá citrónová šťava, panenský fair trade kokosový olej, rastlinný glycerín, pantenol, spirulina, prírodné silice (bulharská levanduľa, francúzska levanduľa 40/42), zelený oxid.

ORIENT CHAI
.orientální kořeněná unisex vůně, osloví většinou až na druhý nádech nebo až ve sprše
.orientovaný na boj s lupy - díky piritionu zinku, spolu s rozmarýnovým extraktem a pantenolem zklidňujícím pokožku
.pro normální a rychleji se mastící vlasy, při pravidelném používání snižuje maštění a přiměřeně k tomu je dobré uzpůsobit četnost mytí hřívy
INGREDIENTS (INCI): Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Cocoyl Isethionate, Aqua, Zea Mays Starch, Glycerine, Panthenol, Cetearyl alcohol, Crambe Abyssinica Seed Oil, Olea Europea Fruit Oil, Zinc Pyrithione, Lavandula Angustifoilia Oil,Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Vetiver Zizanoides Root Oil, Illicium Verum Oil, Cananga odorata Flower Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark, Citric acid, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Farnesol*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Eugenol*, Cinnamal*, Cinnamyl Alcohol*. * obsažené přirozeně v silicích

POMERANČ A EUKALYPTUS
.kopřivový šampon svěží vůně pro muže, ženy, děti, psi ... prostě pro celou domácnost
.vyhovovat bude normálním a mastnějším vlasům
.pomerančový u nás seženete i deodorant
Složení: tenzidy (Sodium Cocoyl Isethionate - derivovaný z kokosového oleja, Sodium Lauryl Sulfoacetate - derivovaný z kokosového a palmového oleja), žihľavový odvar, čerstvá citrónová šťava, panenský fair trade kokosový olej, rastlinný glycerín, pantenol, spirulina, prírodné silice (pomaranč, eukalyptus), zelený oxid.

ICHTAMOL
.šampuk pro problematickou pokožku se sklony k seboree, dermatitidám, lupénce, ekzémům apod.
.aktivní složkou je ichtamol (ichtiol) lékařské kvality a pirition zinku
.čistí vlasy mírněji než kopřivový šampon
.vůní vás nenadchne, to slibujeme, je cítit po asfaltu, jelikož patří mezi bituminózní dehty, ale používá se k léčbě či zmírnění příznaků kožních onemocnění a zákazníci si jej velmi pochvalují
.krom šampuku u nás najdete i ichtamolové mýdlo
INGREDIENTS (INCI): Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Cocoyl Isethionate, Aqua, Ichtamollum, Coco-glucoside, Glycerine, Panthenol, Cetearyl alcohol, Vitis Vinifera Oil, Cocos Nucifera Oil,Zinc pyrithione, Helianthus Annuus Seed Oil and Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Citric acid.

TEA TREE A LEMONGRAS
.vůně nejoblíbenější a velmi univerzální
.orientovaný na boj s lupy - díky piritionu zinku, spolu s rozmarýnovým extraktem a pantenolem zklidňujícím pokožku
.pro normální a rychleji se mastící vlasy, při pravidelném používání snižuje maštění a přiměřeně k tomu je dobré uzpůsobit četnost mytí hřívy
.do sady k němu můžete pořídit i deodorant a náplně do deodorantu
INGREDIENTS (INCI): Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Cocoyl Isethionate, Aqua, Zea Mays Starch, Glycerine, Panthenol, Cetearyl alcohol, Crambe Abyssinica Seed Oil, Olea Europea Fruit Oil, Zinc Pyrithione, Cymbopogon Flexuosus Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Chlorella Pyrenoidosa Powder, Citric acid, Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Eugenol*. * obsažené přirozeně v silicích

RŮŽOVÁ ALEJ
.kořenitě dřevité vůně pro ženy a dámy
.kopřivový šampon pro normální a rychleji se mastící vlasy
.procházet se růžovou alejí můžete i ve společnosti deodorantu a masážní kostky
Složení: tenzidy (Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauryl Sulfoacetate),žihľavový odvar, čerstvá citrónová šťava, panenský kokosový olej, rastlinný glycerín, pantenol, spirulina, prírodné silice (čínske ružové drevo "ho sho", palmarosa, niaouli), zelený oxid, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Farnesol*, Citral*.* vyskytujúce sa prirodzene v siliciach

Jak používat

Namočte si hřívu, vemte šampuk do ruky, pošuchejte si s ním vlasy a šuchejte tak dlouho, dokud nevytvoří požadované množství pěny. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat, je to opravdu jednoduché. Dále si již umyjte vlasy, jak jste zvyklý.

Jelikož se nejedná o mýdlové šampony, není potřeba je smývat octovým nálevem. (Pokud to však uděláte, nepochybně to vlasy ocení.)

Šampuk lze v případě potřeby použít i na umytí celého těla, nádobí, vyprání oblečení nebo jako šampon pro psa. Na cestování bude tedy stačit jedna jediná kostka na vše.

Zbytky tuhých šamponů můžeme shromažďovat a při větším množství nastrouhat, zalít menším množstvím horké vody a rozpustit. Vytvoříme si tak dávku tekutého šamponu. Takto lze šampon upravit i pro návštěvy, pokud nechceme, aby si drbali hlavu stejnou kostkou jako my.

Jak skladovat

Jednoznačně v suchu. Pokud ho necháte se máčet či koupat, nedocení to a rozmáčí se.
Aby dlouho vydržel, potřebuje ležet v suchu. Výrobce doporučuje umístit ho na magnetku nebo do velmi (velmi velmi) dobře odtékající mýdlenky, aby se po použití mohl zregenerovat.

Pokud cestujete a skladujete ho v krabičce či přenosce, vždy ho po použití nechte vyschnout, než dózu uzavřete.

Další informace

60ti gramový šampuk by měl vydržet zhruba stejně dlouho jako 400 mililitrový tekutý šampon. Odhadem se jedná o 30 a více použití. Záleží na délce vlasů a zálibě v pěnivosti.

Pro porovnání menší verze, 30ti gramový puk, vydrží polovinu. Tedy zhruba jako 200 mililitrový tekutý šampon, 15 použití.

Jak nakupovat

Můžete si přinést jakoukoliv krabičku, sáček či širokou a nízkou šroubovací sklenici. Variantou je si na ně u nás rovnou zakoupit i krásnou přenosku s autorským potiskem a nakupovat je do ní.
Na tuhá mýdla a šampony také postačí kousek novin či použitého papíru.
Pokud si obal zapomenete, máme pod pultem schované obalové materiály ze zásilek či propagační materiály, do kterých produkt obratně zabalíme.

Zboží dostáváme balené po jednotlivých přívoních v papírových sáčcích. Sáčky dále používáme k balení produktů.

Váha: 60g

Dodavatel/výrobce: Ponio

Vyrobeno v: Slovensko

SKU: 240060 Kategorie: Tags: ,