Dezinfekční prostředek na povrchy

245  / kg


≈ kg

Ničí bakterie, viry i plísně. Biologicky odbouratelná dezinfekce. Vhodná na všechny druhy omyvatelných povrchů. Voní po citronech a levanduli.

Neobsahuje chlór ani jiné problematické chemické složky. Účinnou látkou je koncentrovaný etanol, který se po aplikaci vypaří.

Nezanechá po sobě žádné nežádoucí stopy, nepůsobí žíravě ani korozivně. A tak ho můžete používat na všechny pevné povrchy i v domácnostech s malými dětmi a zvířecími mazlíčky.

Testováno akreditovanou laboratoří. Výrobce netestuje na zvířatech.

Jak používat

Pokud si chceme práci s dezinfekcí ulehčit, použijeme pro její nanášení rozprašovač. Ale je možné roztok i rozetřít.

Kapalinu používáme neředěnou. Naneseme na povrch, necháme jednu minutu působit, při větším znečištění klidně i 5 minut. Poté očištěný povrch opláchneme vodou nebo setřeme navlhčeným hadrem.

Prostředek není určen k aplikaci na tělo, prosím, používejte ho pouze na čištění povrchů, nikoli sebe.

Upozornění

Nebezpečí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle.

Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Obsahuje: linalool, limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Další informace

Baktericidní účinnost: Escherichia coli Pseudomonas aeruginosa Staphylococcus aureus Enterococcus hirae
Virucidní účinnost: Lactococcuslactis subsp. Lactis,bakteriofág P001 a P008
Fungicidní účinnost: Candida albicans (Kvasinka) Aspergillus brasiliensis (niger) (vláknitá houba)
Spotřebujte nejlépe do: 24 měsíců od data výroby

Jak nakupovat

Drogerii je možno natočit do jakékoliv lahve, která je alespoň částečně průhledná, tedy je vidět stáčené množství. Předcházíme tak přetečení při plnění lahve. Šířka hrdla nehraje roli, umíme si pomoci trychtýřem. Lahve mohou být skleněné či plastové, postačí i obyčejná zavařovací sklenice, ale většinou se osvědčilo nechat si natočit dezinfekci do vymyté lahve od dopotřebovaného prostředku s rozprašovačem. Pokud nepoužíváte původní obal, určitě ho dobře označte či popište fixem (máme na to fixy i přímo na prodejně), abyste si zboží nespletli s potravinou! Doporučujeme proto také nepoužívat obaly např. od džusů a jiných potravin, které jsou zvyklé používat samy děti.
Nezapomeňte si vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pro případ nouze máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků.

Zboží dostáváme v 25l stáčecím plastovém barelu, který poslušně vracíme dodavateli ke znovunaplnění.

Složení

70 % ethanol, levandulová a citronová silice v bio kvalitě, linalool, limonen

Dodavatel/výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Brno

Vyrobeno v: ČR