Špaldové sušenky kakaové

450  / kg


Bohužel, nemáme skladem :(

Dáte si krávu či kočičku? Pejska či ovečku? Děti je milují. Nejsou slazené cukrem, ale pouze přírodními sirupy a tak je výrobce doporučuje jako vhodné již i pro děti od 1 roku.

Nenechte se zmást zvířecími tvary, jsou vhodné i pro vegany. Nenajdete v nich palmový tuk, ani pšeničnou mouku. V báječné kvalitě.

Způsob přípravy

Nasypeme do mističky a ujídáme dle preferovaného zvířecího tvaru. Děti si rády vybírají, kterého tvora zrovna okousají.

Upozornění: Zvířecí tvary nemotivují k jídlu všechny děti stejně, pro některé jsou větší inspirací ke hře spíše než ke konzumaci.

Jak skladovat

Skladujte v suchu, nejlépe v uzavřené nádobě. V sáčcích mohou sušenky navlhnout.

Jak nakupovat

Na sušenky doporučujeme donést si cokoliv z arzenálu krabiček nebo zavíracích sklenic, které doma najdete. Je možno nasypat i do sáčku (bereme látkové, papírové i znovupoužité plasťáky, prostě, co najdete), avšak je potřeba být více opatrní, aby po příchodu domů ze sušenek nezbyla jen drobenka. Pro mlsaly není problém nakoupit pár sušenek „pouze do ruky“ - odvážíme je v naší mističce, ze které si je sami odeberete. Pokud však chcete mlsat větší množství, určitě si nezapomeňte vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pro zapomnětlivé máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků.

Zboží dostáváme ve vratném boxu o objemu 5 kg sušenek. Boxy jsou k nám zasílány v papírových krabicích a v nich je zasíláme zpět k opětovnému použití.

Složení

mouka špaldová hladká 58 %, rýžový sirup, neztužený rostlinný tuk (slunečnicový olej a kakaové máslo v různém poměru, voda, emulgátor: slunečnicový lecitin, kyseliny: kyselina citronová), agávový sirup, kakao 2,6 %. Neobsahuje žádné kypřící látky. Může obsahovat stopy vajec, mléčných výrobků (včetně laktózy) a skořápkových plodů (mandle, lískové a vlašské ořechy).

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota 1794 KJ /430 kcal tuky 16,00 g z toho nasycené mastné kyseliny/nasýtené mastné kyseliny 3,60 g Sacharidy 63,00 g z toho cukry 17,00 g bílkoviny 8,60 g sůl 0,00 g

Dodavatel/výrobce: Biopekárna Zemanka s.r.o., Sedlčany

Vyrobeno v: ČR