Sušenky máslové

490  / kg


≈ 0.4 kg

Pokud nechcete nic zdravého, ale poctivou, výbornou, vanilkou vonící a po másle chutnající sušenku, ty z Drahonic jsou jasnou volbou. Jsou ručně vyráběné v sociálním podniku. Ale chutnají jako od maminky.

Vhodné pro jedinečné chvíle s cennou návštěvou, ale stejně tak i pro ten vzácný čas, kdy si sednete sami s čajem a knihou a vychutnáte si tuhle dobrotu.

Jak skladovat

Skladujte v suchu, nejlépe v uzavřené nádobě. V sáčcích mohou sušenky navlhnout.

Jak nakupovat

Na sušenky doporučujeme donést si cokoliv z arzenálu krabiček nebo zavíracích sklenic, které doma najdete. Je možno nasypat i do sáčku (bereme látkové, papírové i znovupoužité plasťáky, prostě, co najdete), avšak je potřeba být více opatrní, aby po příchodu domů ze sušenek nezbyla jen drobenka. Pro mlsaly není problém nakoupit pár sušenek „pouze do ruky“ - odvážíme je v naší mističce, ze které si je sami odeberete. Pokud však chcete mlsat větší množství, určitě si nezapomeňte vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pro zapomnětlivé máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků.

Zboží dostáváme v našich velkých ziplockových sáčcích, které dodáváme do Drahonic, vymýváme a znovu používáme.

Složení

Pšeničná mouka, máslo, cukr, vejce, vanilka, sůl. Může obsahovat stopy skořápkových plodů

Váha: 1 kus plus mínus 7g

Dodavatel/výrobce: A mano s.r.o., Praha - sociální podnik - pobočka Pražírna Drahonice

Vyrobeno v: ČR

SKU: 180055 Kategorie: Tags: , ,