Tyčinka banana mana

38  / ks


Bohužel, nemáme skladem :(

Když vezmete banán, usušíte ho a proměníte v pamlsek. Vznikne božská mana. Nebo snad banana mana?

Jedna tyčinka se rovná dvěma celým sušeným banánům. Usušeným v jejich mateřské zemi – Ekvádoru. Pěkně až po jejich dozrání.

Milujeme na nich tu čistotu složení – pouze banány, kokos a posypka. Nic navíc. Žádná barviva, sladidla, konzervanty, zvýrazňovače chutí, mouky, ani nic živočišného. A tak chrochtáte blahem.

Jsou osvěžující alternativou k datlovým tyčinkám na českém trhu. Banány však byly zpracované při teplotě 70-80°C, nejedná se tedy o RAW produkt.

Způsob přípravy

Tyčinku si můžete zabalit s sebou na cesty třeba do povoskovaného plátna a ujídat, když nás přepadne hlad, chuť nebo potřeba rychlého přísunu energie. Doporučujeme tedy s sebou na výlety nebo při sportování.

Celá tyčinka je docela darda, proto většinou postačí dát si jen kousek nebo půlku, není nutné ji spořádat celou. (Ale proti gustu...:))

Dětičkám je možné tyčinku nakrájet na "bonbonky" nebo z ní vykrajovátkem tvořit tvary a zvířátka - odkrojky s chutí zbaští maminky.

Jak skladovat

Při teplotách do 25°C a nenechávejte je se slunit.

Jak nakupovat

Na tyčinky doporučujeme vzít omyvatelný obal, jelikož špiní. Papírové obaly tudíž znehodnotí a látkové se budou muset prát s velkým úsilím. Povoskovaná plátna a pytlíky, ziplockové sáčky nebo jiné plastové omyvatelné sáčky, krabičky plastové, kovové či skleněné budou užitečné.
Pro mlsaly není problém nakoupit pár kusů „pouze do ruky“ - odvážíme je na našem talířku, ze kterého si je sami odeberete.
Pokud však chcete mlsat větší množství, určitě si nezapomeňte vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pokud nebudete mít dostatek obalů, nezoufejte, máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků. Tyčinky se do nich v případě nouze také dají nakoupit, jen počítejte s tím, že je bude potřeba přelomit.

Zboží dostáváme ve velkém množství v kartonových krabicích, jednotlivé druhy oddělené potravinářským papírem. Krabice poskytujeme lokálním eshopům na balení zásilek. Znečištěnými papíry zatápíme v kamnech, ty do modrého kontejneru již nepatří.

Složení

Tři chutné varianty:

S MOCHYNÍ: sušené přírodní banány celé, kokos strouhaný, mochyně peruánská
S KOKOSEM: sušené přírodní banány, kokos strouhaný, kokosové plátky
S KAKAOVÝMI BOBY: sušené přírodní banýny celé, kokos strouhaný, kakaové boby drcené

Váha: 50 g

Dodavatel/výrobce: SVĚT PLODŮ s.r.o., Břidličná

Vyrobeno v: ČR

SKU: 180087 Kategorie: Tags: , ,
Příchuť

Kokosová, Mochyně