Vánoční sušenky s vlašskými ořechy

580  / kg


Bohužel, nemáme skladem :(

Chuť Vánoc na jazyku. Podávané ke kávě, namáčené do kávy, však i s čajem nejsou k zahození a i jen tak na mlsání si naházet pár do kapsy, proč by ne. O Vánocích je malé mlsáníčko dovoleno.

Jak skladovat

Skladujte v suchu, nejlépe v uzavřené nádobě. V sáčcích mohou sušenky navlhnout.

Jak nakupovat

Na sušenky doporučujeme donést si cokoliv z arzenálu krabiček nebo zavíracích sklenic, které doma najdete. Je možno nasypat i do sáčku (bereme látkové, papírové i znovupoužité plasťáky, prostě, co najdete), avšak je potřeba být více opatrní, aby po příchodu domů ze sušenek nezbyla jen drobenka. Pro mlsaly není problém nakoupit pár sušenek „pouze do ruky“ - odvážíme je v naší mističce, ze které si je sami odeberete. Pokud však chcete mlsat větší množství, určitě si nezapomeňte vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pro zapomnětlivé máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků.

Zboží dostáváme ve vratném boxu o objemu 5 kg sušenek. Boxy jsou k nám zasílány v papírových krabicích a v nich je zasíláme zpět k opětovnému použití.

Složení

pšeničná mouka hladká, neztužený rostlinný tuk (slunečnicový olej a kakaové máslo v různém poměru, voda, emulgátor: slunečnicový lecitin, kyseliny: kyselina citronová), třtinový cukr, vlašské ořechy 7,9 %, hořká čokoláda (třtinový cukr, kakaová hmota, kakaové máslo - obsah kakaové složky v čokoládě nejméně 60 %, emulgátor: slunečnicový lecitin), špaldová mouka celozrnná, kakao, vanilkové aroma, skořice 0,5 %, hřebíček 0,2 %. Neobsahuje žádné kypřící látky. Může obsahovat stopy vajec a mléka.

Výživové hodnoty na 100g

Energie 1894 kJ /454 kcal Tuky 25g z toho nasycené mastné kyseliny 6,1g Sacharidy 51g z toho cukry 23g Bílkoviny 7g Sůl  0g

Dodavatel/výrobce: Biopekárna Zemanka s.r.o., Sedlčany

Vyrobeno v: ČR