Želé medvídci

550  / kg


≈ 1.1 kg

Už jste někdy viděli vegana jíst medvěda? Naše gumídky si mohou dovolit zakousnout i ti nejmírumilovnější z veganů.

Milovaní želé medvídci, ale tentokráte bez želatiny, bez lepku, slazené přírodním třtinovým cukrem, ochucené ovocem a obarvené výtažky z rostlin.

Způsob přípravy

zobeme přímo z nádoby či sáčku, až se nám dělají boule za ušima a jsme celý ublemcaní.

Jak skladovat

v suchu a chraňte před teplem, jinak se nepěkně rozblemcají. Dětem do 3 let je nedávejte, mohli by je vdechnout.

Jak nakupovat

Na medvídky doporučujeme donést si cokoliv z arzenálu krabiček nebo zavíracích sklenic, které doma najdete. Je možno nasypat i do sáčku (bereme látkové, papírové i znovupoužité plasťáky, prostě, co najdete), avšak je potřeba mít v patrnosti správné skladování.
Pro mlsaly není problém nakoupit pár kusů "pouze do ruky" - odvážíme je v naší mističce, ze které si je sami odeberete. Pokud však chcete zobat větší množství, určitě si nezapomeňte vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pro zapomnětlivé máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků.

Zboží dostáváme v 1,25 kg plastových pytelech. Dáváme do žlutého kontejneru k recyklaci nebo používáme jako další obalový materiál. Toto je náš nejostudnější obal. Produkt bereme především jako alternativu veganských a ovocem dobarvovaných gumových medvídků. Pracujeme na možnosti jiného dodavatele.

Složení

glukózový sirup, přírodní třtinový cukr, želírující látka: pektin, zahuštěná ovocná šťáva 3,7 % (z jablek 0,9 %, pomerančů 0,77 %, citrónů 0,52 %, černého rybízu 0,51 %, malin 0,5 %, ananasů 0,5 %), kyselina citrónová, regulátor kyselosti: citrát sodný, barviva: rostlinné výtažky (z dýní, jablek, řas, světlice, bezinek), přírodní aromata, leštící látka: karnaubský vosk.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota 1372 kJ/323 kcal Tuky 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 78 g z toho cukry 58 g Bílkoviny < 0,2 g Sůl < 0,2 g

Dodavatel/výrobce: bio nebio s.r.o.

Vyrobeno v: Německo

SKU: 180094 Kategorie: Tags: ,